Prekių pristatymas

Prekių pristatymas
1. Prekės pristatomos per "Omniva" paštomatus ir yra išsiunčiamos į artimiausią paštomatą pagal pirkėjo adresą. Arba į kitą "Omniva" paštomatą, jei pirkėjas taip nurodo užsakymo komentare. Jei prekės nėra galimybės išsiųsti per "Omniva" paštomatų tinklą, tada prekė siunčiama per kurjerių tarnybas, siuntimo kaina priklauso nuo pristatymo vietovės ir prekės svorio (derinama kiekvieną kartą individualiai).
2. Prekių pristatymui, nepriklausomai nuo kiekio ir svorio, taikomas 3 EUR mokestis (Lietuvoje).
3. Dėl pristatymo  už Lietuvos ribų kreipkitės kontaktiniai telefonais ar el. paštu.
4. Pirkėjas priimdamas prekes, privalo patikrinti prekių būklę. Esant pakuotės pažeidimams, kurie gali turėti įtakos prekės kokybei ar kiekiui, Pirkėjas gali atsisakyti priimti prekes. Nepatikrinus prekių būklės bei nepareiškus priekaištų dėl kokybės jų priėmimo metu, vėlesnės pretenzijos nepriimamos.
5. Pirkėjui priėmus prekes ir per 24 valandas nenurodžius jokių pastabų, laikoma, jog prekės yra perduotos tinkamai ir dėl jos kokybės Pirkėjas priekaištų neturi.

Užsakymų, kurie yra pateikti darbo dienomis po 13 val., prekės išsiunčiamos sekančią darbo dieną. Pristatymas trunka 1-3 darbo dienas.

© 2011-2018 PROMUZIKA.LT. Garso ir apšvietimo technikos prekyba. Visos teisės saugomos.
Telefonas: +370 (670) 20777, el. paštas: info@promuzika.lt